شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

Binazirkaran

برق انداختن و شستشوی توالت فرنگی با راهکارهای شگفت انگیز!

آنچه در این مقاله می‌خوانید
شستشوی توالت فرنگی
برق انداختن و شستشوی توالت فرنگی با راهکارهای شگفت انگیز!
آنچه در این مقاله می‌خوانید

شستشوی توالت فرنگی برق انداختن آن برای افراد بی‌تجربه در این کار سخت بوده چرا که ممکن است با هیچ راهکار یا ترفندی آشنایی نداشته باشند. حال اگر کاسه توالت از لکه‌های زرد رنگ سختی با جرم‌های قدیمی آلوده شده باشد هم تمیز کردن آن چالش برانگیزتر است. اما در چنین مواقعی چه باید کرد؟ از چه مواد شوینده‌ای استفاده کنیم تا تمامی لک‌ها را پاک کند؟ برای پاسخ به این سوال در این مقاله از وب سایت شرکت بی‌‌ نظیرکاران به راهکارهایی جهت شستشوی توالت فرنگی (Flushing the toilet) با ما همراه باشید.

روش‌های شستشوی توالت فرنگی و برق انداختن آن!

اگر شما هم جهت تمیز کردن توالت فرنگی خود با چالش رو به رو هستید و جزء افرادی به شمار می‌رود که حساس بوده و می‌خواهند همیشه توالتی تمیز و پاکیزه داشته باشند، از روش‌هایی زیر جهت پاکسازی توالت خود استفاده کنید:

استفاده از سرکه و الکل برای شستشوی توالت فرنگی

یکی از روش‌هایی که می‌توانید توالت فرنگی خود را برق بیندازید استفاده از سرکه و الکل است. برای این ترکیب باید ابتدا نصف پیمانه الکل را با نصف پیمانه سرکه و یک چهارم آب مخلوط کنید. حال می‌توانید این محلول را با استفاده از اسفنج و یا دستمالی روی توالت کشیده تا نتیجه را مشاهده کنید.

روش‌های شستشو و برق انداختن توالت فرنگی

استفاده از مواد شوینده

بسیاری از افراد در تمیز کردن سنگ توالت فرهنگی خود مشکل دارند. چنین افرادی ابتدا دستکش پوشیده هر مواد شوینده‌ای را برداشته و به جان سنگ توالت می‌افتند. اما قبل از انجام این کار ابتدا باید توجه داشته باشند که بسیاری از لکه‌ها و جرم‌ها مواد شوینده مخصوص به خود را دارند و در صورت استفاده از آن‌ها به راحتی پاک می‌شوند. برای مثال در بسیاری از مواقع جرم‌های آهکی توالت که به وسیله کلسیم، آهن و منیزیم یا به طور طبیعی از طریق آب، ظاهر خواهد شد شوینده مناسب خود را نیاز دارند، در ابتدا ممکن است فکر کنید که با گذاشتن یک فیلتر می‌توانید از دست این جرم‌ها خلاص شوید اما این گونه نیست.

یکی از انواع شوینده‌ها که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم بوده که کلیه آلودگی‌ها را تمیز می‌کند. نحوه عملکرد این شوینده به گونه‌ای بوده که میکروارگانیسم‌های موجود در آن در تمامی سطوح سرویس بهداشتی نفوذ کرده و آلودگی‌ها را رفع می‌کند. در ادامه شما را بیشتر با این محصول آشنا می‌کنیم.

آشنایی کامل با شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم

این شوینده دارای ویژگی‌هایی بی‌نظیر به شرح زیر بوده که استفاده از آن را کاملا به صرفه نموده است:

  • آلودگی‌ها را به کلی نابود می‌کند.
  • پاکیزگی در قسمت‌های غیر قابل دسترس را ممکن می‌کند.
  • بوی نامطبوعی را حذف می‌کند.
  • هیچگونه آسیبی به سطوح وارد نمی‌کند.

شوینده سطوح بایو اپتیمم بدون رایحه بوده و قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارد و حتی در مناطقی که امکان شستشوی آن‌ها فراهم نیست نفوذ کرده و آلودگی‌ها را از بین می‌برد. این شوینده مزایای فراوانی همچون کاهش مصرف آب، سازگاری با محیط زیست، عدم حساسیت پوستی، بدون بو، قدرت پاک کنندگی بالا و دارای باکتری‌های مفید دارد.

نکاتی که باید هنگام تمیز کردن سنگ توالت به آن توجه کنید

جلادهنده و زداینده رسوب شیرآلات بایو اپتیمم

یکی دیگر از محصولات مناسب برای برق انداختن و شستشوی توالت فرنگی (Flushing the toilet) با راهکارهای شگفت انگیز جلادهنده و زداینده رسوب شیرآلات بایو اپتیمم است که برای حذف لکه‌های ناشی از رسوب مواد معدنی بسیار موثر است. در واقع با استفاده از این محصول جلا و زیبایی فلزات مجدد برخواند گشت و برخلاف سایر شوینده‌های شیمیایی خاصیت رهگیری و خورندگی ندارد.

نکاتی که باید هنگام شستشوی توالت فرنگی به آن توجه کنید

اگر شما هم می‌خواهید سنگ توالت فرنگی خود را تمیز کنید و با این کار مشکل دارید یا در بعضی از مواقع با چالش روبرو هستید ابتدا می‌توانید از موادی که گفتیم استفاده کنید و بعد هم با رعایت نکات زیر بدون هیچ مشکلی سنگ توالت خود را به بهترین شکل برق بیاندازید:

  • برای شستشوی توالت فرنگی خود از آبگ یا داغ استفاده کنید تا آلودگی‌ها به آسانی تمیز شوند.
  • برای اینکه زردی کاسه توالت از بین برود در کنار استفاده از هر ماده تمیز کننده دیگری از برس‌های مخصوص و محکم استفاده کنید تا تیرگی‌ها به طور کامل رفع شوند.
  • اگر از مواد شوینده شیمیایی استفاده می‌کنید ماسک و دستکش را فراموش نکرده و درب و پنجره را باز بگذارید.
  • برای اینکه سنگ توالت فرنگی بعد از تمیز کردن کاملاً برق بیافتد، قسمت‌های بالایی را با دستمال خشک نمایید.

کلام آخر

از اینکه تا به اینجا این مقاله با عنوان شستشوی توالت فرنگی از وب سایت شرکت بی‌ نظیرکاران با ما همراه بودید سپاسگزاریم. امیدواریم که موارد گفته شده مثمر ثمر واقع شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. شرکت بی نظیرکاران ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین خدمات در زمینه تولید انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه