شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

Binazirkaran

آموزش نظافت پارکینگ و راه پله با بهترین تجهیزات و مواد شوینده

آنچه در این مقاله می‌خوانید
نظافت پارکینگ و راه پله
آموزش نظافت پارکینگ و راه پله با بهترین تجهیزات و مواد شوینده
آنچه در این مقاله می‌خوانید

یکی از مسائلی که معمولا در هر ساختمان نادیده گرفته می‌شود، نظافت پارکینگ و راه پله (Cleaning the parking lot and stairs) است. از آنجایی که این مناطق همواره در محل رفت‌وآمد هستند، پس نظافتشان نیز حائز اهمیت است. معمولاً نظافت راه پله‌ها و پارکینگ‌های آپارتمانی، طبق برنامه نظافت ساختمان انجام می‌شود. در ادامه این مقاله از وب‌سایت رسمی شرکت بی‌ نظیر‌کاران همراهمان باشید تا تمامی نکات لازم در این زمینه را ارائه دهیم.

اهمیت نظافت پارکینگ و راه پله

نظافت پارکینگ و راه پله یکی از ضروری‌ترین سرویس‌ها برای منازل مسکونی و همچنین مکان‌های اداری است. اینکه شما در یک ساختمان دو طبقه ساکن هستید و یا اینکه در یک مجتمع صد و چند واحدی اداری شاغلید، از اهمیت نظافت انواع راه پله و پارکینگ کم نمی‌کند. به همین خاطر شرکت‌های خدمات نظافتی مختلفی در این زمینه روی کار آمده‌اند و حتی به شرکت‌هایی بسیار پر‌کار تبدیل شده‌اند.

با این حال آشنا نبودن اکثر آن‌ها با اصول و قواعد دستور‌العمل‌های مربوطه و همچنین قیمت‌های بالایی که جهت ارائه خدمات نظافت پارکینگ و راه پله تعیین کرده‌اند، باعث شده که ساکنین آپارتمان‌های مختلف خود به شخصه و به کمک برخی از بهترین مواد گند‌زدا و ضد‌عفونی‌کننده محیط اقدام به نظافت تمامی قسمت‌های مربوط به پارکینگ و راه پله‌ها کنند. در ادامه شما عزیزان را با چگونگی اجرای این فرایند آشنا می‌کنیم. شرکت بی‌نظیرکاران بهترین محصولات شوینده مصارف تخصصی و عمومی را با قیمتی مناسب به مشتریان گرامی عرضه می‌کند.

اهمیت نظافت پارکینگ و راه پله

نظافت پارکینگ و راه پله شامل چه مواردی می‌شود؟

در ادامه تمامی بخش‌هایی که در مشاعات نظافت پارکینگ و راه پله (Cleaning the parking lot and stairs) قرار می‌گیرند را ذکر می‌کنیم :

  • نظافت راه پله: نظافت راه پله شامل شستن تمامی پله‌ها، دیوارها و همچنین کف پله‌هاست. توجه داشته باشید که نظافت کردن نرده‌ها و دیوارها در این قسمت امری ضروری است.
  • نظافت حیاط و پارکینگ: یکی دیگر از بخش‌های مشاعات نظافت پارکینگ، حیاط و محوطه بیرونی ساختمان است. شما باید تمامی ردهای به جا مانده از لاستیک‌ خودروها بر روی سرامیک و موزاییک حیاط را به کمک برخی شوینده مصارف تخصصی و عمومی به خوبی پاک کنید.
  • نظافت کابین آسانسورها: نظافت کابین آسانسور و دکمه‌های آن را نیز در حین کار فراموش نکنید. این مرحله در جلوگیری از شیوع برخی بیماری‌های واگیر همچون کرونا، بسیار اهمیت دارد.
  • نظافت راهروها و محوطه داخلی: نظافت راهروها را نیز باید جزیی از برنامه نظافتی پارکینگ و راه پله دانست.

 

  • نظافت نرده‌ها: نرده‌ها معمولا در معرض لمس و دست زدن تمامی افراد ساکن در ساختمان قرار دارند، به همین خاطر هم نظافت آن‌ها امری ضروری است.
  • نظافت پشت‌بام‌ها: این مرحله خود شامل چندین بخش مجزا همچون نظافت کف، نظافت کولرها و … است. شما باید پس از تغییر هر فصل این کار را انجام دهید تا تمامی گرد و خاک‌ها و آشغال‌های ریز ریخته‌شده بر روی کف پشت‌بام را به طور کامل پاکسازی کنید.
  • نظافت شیشه‌ها و پنجره‌ها: دقت فرمایید که تمیزی شیشه‌ها و پنجره‌ها نیز باید به کمک برخی مواد محلول گند‌زدا و ضد‌عفونی ‌کننده محیط و به صورت تخصصی انجام و حتی جهت دسترسی به ارتفاعات بالا از یک سری وسایل و ابزار ویژه استفاده شود.
  • نظافت درب‌های ورودی: این مرحله معمولا با توجه به میزان آلودگی و همچنین جنس درب‌ها به کمک شلنگ آب و یا یک دستمال نم‌دار انجام می‌شود.
  • نظافت کلیدها و پریزها: یکی دیگر از بخش‌هایی که روزانه در دسترس افراد زیادی قرار دارند و نظافتشان ضروری است، کلیدها و پریزها هستند.

سخن پایانی

در مقاله بالا سعی کردیم تمامی نکات لازم در خصوص نظافت پارکینگ و راه پله را به شما عزیزان ارائه دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ثبت سفارشات خود نسبت به بهترین مواد شوینده همچون شوینده همه کاره سبز کافی است با مشاوران مجموعه در ارتباط باشید. شرکت بی‌نظیرکاران ارائه دهنده بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در زمینه تولید انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه