شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

Binazirkaran

شستشوی موزاییک حیاط و باغ + از بین بردن لک و جرم موزاییک

آنچه در این مقاله می‌خوانید
شستشوی موزاییک حیاط
شستشوی موزاییک حیاط و باغ + از بین بردن لک و جرم موزاییک
آنچه در این مقاله می‌خوانید

شستشوی موزاییک حیاط در نما و فضای ساختمان تأثیر زیادی دارند به همین دلیل شما باید حداقل هر یک سال و حداکثر هر چند ماه یک بار، به تمیزکاری و جرم‌گیری موزاییک‌های حیاط خود بپردازید. هرچه بازه‌های زمانی تمیزکاری موزاییک‌ها کوتاه‌تر باشد، جرم و کثیفی کمتری روی موزاییک انباشته شده و سریع‌تر تمیز می‌شود. در این مطلب از شرکت بی نظیرکاران قصد داریدم روش‌هایی برای شستشوی موزاییک حیاط (Washing yard tiles) و باغ و از بین بردن لک و جرم موزاییک‌ها به شما معرفی کنیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

روش‌های شستشوی موزاییک حیاط

در این بخش به چند روش خانگی و صنعتی برای تمیز کردن و شستشوی موزاییک حیاط و باغ اشاره می‌کنیم:

روش اول: جوش‌ شیرین و روغن اسطوخودوس

در این روش باید نصف فنجان جوش‌شیرین را به همراه سه قاشق مایع ظرف‌شویی به‌خوبی به هم بزنید. پس از کف کردن محلول، روغن اسطوخودوس را به دلیل خواص آنتی‌بیوتیک به آن اضافه کنید. حال دیگر می‌توانید به کمک یک فرچه یا اسکاج، موزاییک‌های خود را تمیز نمایید.

روش دوم: لیمو ترش و سرکه

در این روش شما ترکیبی معجزه آسا و خوشبو را تولید می‌کنید که شامل نصف لیموترش و سرکه است. برای شستشوی موزاییک حیاط با این ترکیب باید ابتدا لیموترش را نصف کرده و آن را روی تمام سطح موزاییک‌ها بکشید. پس از آن باید با دستمالی آغشته به سرکه موزاییک‌ها را دستمال کشیده و پس از خشک شدن آبکشی کنید.

روش‌های شستشوی موزاییک‌ ها

روش سوم: جوش‌ شیرین و نمک دریایی و خمیر دندان

برای تمیزکردن موزاییک‌ها می‌توان از جوش‌شیرین و نمک دریایی و خمیردندان استفاده کرد. در ابتدا باید جوش‌شیرین و نمک را به یک اندازه با هم مخلوط کرده و پس از آن خمیردندان را به آن اضافه کنید تا ترکیبی خمیری به دست آید. بعد از می‌توانید به کمک فرچه یا مسواک موزاییک‌ها را تمیز نمایید.

روش چهارم: استفاده از شوینده‌ ها و مواد اسیدی

در صورتی که جرم روی موزاییک‌ها زیاد است می‌توانید از شوینده‌ها و مواد اسیدی و جرم زدا استفاده کنید. از آنجایی که مواد اسیدی خطراتی به همراه دارند، به شما توصیه می‌کنیم از شوینده همه کاره سبز استفاده کنید.

معرفی شوینده همه کاره سبز برای

شوینده همه کاره سبز (All-purpose green detergent) از محصولات بایو اپتیم است که شوینده‌ای چندمنظوره به حساب می‌آید. این محصول برای شستن تمامی سطح مانند سطوح سرامیکی، شیشه‌ای، چوبی و… استفاده می‌شود به همین دلیل می‌توان از آن برای شستشوی موزاییک حیاط و باغ نیز استفاده کرد.

شوینده همه کاره سبز دارای اسیدیته خنثی است به همین دلیل از آسیب رسیدن به سطوح مختلف جلوگیری می‌کند. این محصول برای از بین بردن لک و جرم موزاییک و همچنین از بین بردن هرگونه چربی بسیار مناسب است. ویژگی بدون بو بدون آن باعث شده تا برای گروه‌های حساس، سالمندان زنان باردار و… هیچ ضرری نداشته باشد.

پشت بدنه محصول دستورالعمل رقیق سازی آن درج شده و شما می‌توانید به آسانی از محصول استفاده کنید. شما با خرید این محصول دیگر از خرید شوینده‌های دیگر بی‌نیاز می‌شوید، چرا که شوینده همه کاره سبز نه تنها برای شستشوی موزاییک حیاط (Washing yard tiles) و باغ کاربرد دارد؛ بلکه برای بخش‌های مختلف مثل گاز، شیشه و سطوح یک شوینده بی‌نظیر محسوب می‌شود.
ویژگی‌های شوینده همه ‌کاره سبز بایو اپتیمم به شرح زیر است:

 • بدون بو و ضد آلرژی است.
 • با پوست بدن سازگار است.
 • به محیط زیست آسیب نمی‌زند.
 • هیچ زباله‌ای را تولید نمی‌کند.
 • هیچ گونه خوردگی و آسیب به سطوح و تجهیزات نمی‌زند.
 • علاوه بر اینها از ایجاد خوردگی در سطوح به دلیل PH خنثی ممانعت می‌کند.
 • مناسب برای تمامی گروه‌ها از جمله سالخوردگان، کودکان، خانم‌های باردار و گروه‌های حساس بدون مشکل است.

معرفی شوینده همه کاره سبز

کاربردهای همه کاره بایو سبز بایو اپتیمم

این محصول کاربری به شرح زیر دارد:

 • سطوح کابینت
 • سطوح سرامیک
 • سطوح لوازم آشپزخانه
 • سطوح مبلمان اداری، پنجره و گاز
 • سطوح سنگ‌های طبیعی و مصنوعی
 • سطوح چوبی، شیشه، آینه و سطوح فلزی و …

جمع بندی

شستشوی موزاییک حیاط و باغ و از بین بردن لک و جرم موزاییک‌ها، با روش‌هایی که در این مطلب اشاره شد بسیار ساده است. استفاده از شوینده همه کاره سبز نیز مناسب‌ترین روش محسوب شده و هیچ خطری ندارد. برای تهیه این محصول می‌توانید از سایت شرکت بی نظیرکاران اقدام کنید. شرکت بی نظیرکاران ارائه دهنده بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در زمینه تولید انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه