شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

Binazirkaran

موثرترین ضدعفونی کننده لباس + ۸ ترفند رفع لک و کثیفی لباس ها

آنچه در این مقاله می‌خوانید
ضدعفونی کننده لباس
موثرترین ضدعفونی کننده لباس + ۸ ترفند رفع لک و کثیفی لباس ها
آنچه در این مقاله می‌خوانید

وقتی لباس‌ها لک می‌گیرند و یا در تماس با محیطی آلوده کثیف می شوند، این موضوع می تواند آزار دهنده باشد. گاهی نیز با رفع نشدن آن لک یا کثیفی از پوشیدن مجدد آن لباس برای همیشه خودداری خواهیم کرد! اما موادی به عنوان ضدعفونی کننده لباس (Disinfectant clothes) و ترفندهای موثری برای رفع و لک و کثیفی لباس ها وجود دارد که در این مقاله به طور کامل به آنها می‌پردازیم. با رعایت این نکات شما می توانید هرگونه لک و کثیفی را از لباس هایتان حذف کنید.

موثرترین مواد ضدعفونی کننده لباس + ترفندهای رفع لک و کثیفی لباس ها

رفع لک و کثیفی لباس‌ها یکی از مشکلات رایج در مراقبت از لباس‌های خود است. بخصوص از بین بردن لکه از روی لباس سفید و یا از بین بردن لکه روغن روی لباس بسیار دردساز است، اما با چند ترفند ساده می‌توانید این مشکل را حل کنید:

  • شستشوی دوره‌ای لباس‌ها

 اولین اقدام این است که لباس‌ها را به صورت دوره‌ای شستشو دهید. هر لباس را بعد از چند بار استفاده بشویید. این کار باعث جلوگیری از انباشت لک و کثیفی در لباس‌ها می‌شود.

شستشوی دوره‌ای لباس‌ها

  • استفاده از مواد شستشوی مناسب

 از مواد شستشوی مناسب برای لباس‌های خود استفاده کنید. بررسی کنید که آیا مواد شستشوی استفاده شده برای لباس‌ها مناسب هستند یا خیر. استفاده از مواد شستشوی ناسازگار می‌تواند باعث ایجاد لک و کثیفی مجدد در لباس‌ها شود. شوینده و لکه بر منسوجات بایو اپتیمم یک گزینه فوق العاده برای رفع آثار کثیفی و لک باقی‌مانده بر روی لباس و پارچه است. این محصول ضدعفونی کننده لباس یک پاک کننده پروبیوتیک قوی است که مانع از پوسیدگی پارچه و لباس می شود. شما می‌توانید این محصول باکیفیت را از شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران تهیه کنید.

  • انتخاب دستگاه شستشو مناسب

 اگر از ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که دستگاه شستشوی مناسبی استفاده می‌کنید که بتواند لک و کثیفی را به طور موثری از لباس‌ها حذف کند. تنظیمات درست و استفاده از برنامه شستشوی مناسب نیز مهم است.

  • استفاده از مواد خانگی

 برخی از مواد ضدعفونی کننده لباس می‌توانند به خوبی لکه را از روی لباس سفید حذف کنند. برای مثال، می‌توانید از محلول آب و سرکه، محلول آب و آبلیمو و مخلوط آب و جوش شیرین استفاده کنید. قبل از استفاده، روی یک پارچه سفید تست کنید.

استفاده از مواد خانگی

  • درصورت مشاهده لک

 بلافاصله پس از مشاهده لک، آن را با آب سرد بشویید تا لکه به لباس نچسبد.

  • استفاده از آب اکسیژنه

 آب اکسیژنه یک ماده ضدعفونی کننده لباس قوی است. یک قاشق غذاخوری آب اکسیژنه را به یک لیوان آب اضافه کنید و لباس را در این محلول قرار دهید. بعد از چند دقیقه، لباس را بشویید، لکه باید از بین برود. در صورت موثر نبودن آب اکسیژنه، استفاده از محلول آب و الکل و مخلوط آب و نفتالین را امتحان کنید.

  • شستشو در دمای مناسب

 هنگام شستشوی لباس مخصوصا لباس سفید، مطمئن شوید که دمای آب مناسب و محیط شستشو کاملا تمیز است. این امر به شما کمک می‌کند تا لباس‌های سفیدتان را به خوبی شستشو دهید و لکه‌ها را از بین ببرید.

  • استفاده از سفید کننده

ابتدا لباس را به آب سرد بخیسانید و سپس روی لکه سفید کننده ریخته و به مدت 15-20 دقیقه قرار دهید. سپس لباس را شسته و آبکشی کنید.

استفاده از سفید کننده

  • مراجعه به خشکشویی

 اگر هیچ یک از روش‌های بالا به نتیجه نرسید، می‌توانید لباس را به خشکشویی ببرید و به کارشناسان خشکشویی بگویید که لکه روی لباس وجود دارد. آنها می‌توانند از مواد و تکنیک‌های خاصی استفاده کنند تا لکه را از بین ببرند.

سخن پایانی

تمام ترفندهایی که به عنوان ضدعفونی کننده لباس و رفع لک در این مطلب ذکر شد را می توانید برای از بین بردن لکه روغن روی لباس و از بین بردن لکه روی لباس سفید نیز استفاده کنید. شرکت بی نظیرکاران ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین خدمات در زمینه تولید انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی می باشد. لازم به ذکر است که برای تهیه هرنوع مواد ضدعفونی کننده و شوینده، شرکت بی‌نظیرکاران در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه