شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

Binazirkaran

۶ ترفند برق انداختن آینه و شیشه با بهترین مواد شوینده

آنچه در این مقاله می‌خوانید
برق انداختن آینه و شیشه
۶ ترفند برق انداختن آینه و شیشه با بهترین مواد شوینده
آنچه در این مقاله می‌خوانید

برخی از اوقات پس از پاک کردن آینه و شیشه ها متوجه می شویم به خوبی شفاف و تمیز نشده اند و یا اینکه قطرات آب و پرزهای دستمال بر روی آینه و شیشه برجای می مانند! در این مقاله ترفندهای برق انداختن آینه و شیشه (Tips for cleaning mirrors and glass) را به شما یاد می دهیم. همچنین می آموزید از چه نوع ماده شوینده ای استفاده کنید تا تاثیر فوق العاده آن را مشاهده کنید.

چگونه لکه های روی آینه و شیشه را از بین ببریم؟

برای برق انداختن آینه و شیشه می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  • استفاده از محلول آب و سرکه

 محلولی از آب و سرکه را با ترکیب یک قاشق سرکه با چهار قاشق آب تهیه کنید. این محلول را روی لکه ها بپاشید و با یک پارچه نرم یا روزنامه باطله تمیز کنید. سپس آینه یا شیشه را با آب گرم مجددا بشویید و با یک پارچه خشک پاک کنید.

  • استفاده از لیمو برای برق انداختن آینه و شیشه

 آب لیمو را با آب مخلوط کنید (نسبت یک به یک) و با استفاده از حوله یا دستمال نرم روی شیشه را پاک کنید. سپس با آب گرم بشویید و با یک دستمال نرم خشک کنید.

  • استفاده از محلول آب اکسیژنه

محلول آب اکسیژنه را آماده کنید و روی لکه ها بپاشید. چند دقیقه صبر کنید و سپس با یک پارچه نرم پاک کنید. پس از اتمام، آینه یا شیشه را با آب گرم بشویید و با یک پارچه خشک پاک کنید.

استفاده از محلول آب اکسیژنه

  • استفاده از الکل برای برق انداختن آینه و شیشه

 الکل را روی لکه ها بپاشید و با یک پارچه نرم پاک کنید. سپس آینه را با آب گرم بشویید و با یک پارچه خشک پاک کنید.

  • استفاده از نوشابه

 شاید برایتان جالب باشد که نوشابه نیز یک پاک کننده قوی شیشه و پنجره محسوب می شود! مقداری نوشابه را در بطری اسپری بریزید و روی شیشه ها و آینه اسپری کنید، در نهایت با یک دستمال نرم محل را کاملا تمیز کنید تا برق بیفتد!

  • استفاده از شوینده همه کاره سبز

شوینده همه کاره سبز بهترین گزینه برای تمیز کردن آینه و شیشه ها است. کافیست کمی از محصول را بر روی شیشه ها و آینه بپاشید، و یا روی حوله ای نرم بریزید و سپس روی محل بکشید. این شوینده کاملا بدون بو و فاقد ایجاد حساسیت است، نیاز به آبکشی ندارد و برای برق انداختن آینه و شیشه یک گزینه فوق العاده است. شما می توانید شوینده همه کاره سبز را با قیمتی مناسب از شرکت بی نظیرکاران، تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران تهیه کنید.

شوینده همه کاره سبز

مهم است هنگام پاک کردن لکه ها حواستان به آینه باشد و از اعمال فشار زیاد و حرکات سخت خودداری کنید تا آینه آسیب نبیند.

از چه نوع حوله ای برای برق انداختن آینه و شیشه استفاده کنیم؟

برای برق انداختن آینه و شیشه می‌توانید از حوله‌های نرم میکروفایبر استفاده کنید. این حوله‌ها به خوبی گرد و غبار را جذب می‌کنند و به تمیز کردن سطح شیشه و آینه بدون ایجاد خط و خش کمک می‌کنند.

یک راه دیگر استفاده از روزنامه های باطله است. کاغذ روزنامه نیز مانع از باقی ماندن قطرات آب روی شیشه و آینه می شود و به خوبی روغن، اثر انگشت و لکه‌ها پاک می کند. البته باید توجه کنید که روزنامه کاملا تمیز باشد.

حوله‌های نرم میکروفایبر

سخن پایانی

قبل از استفاده از هر روش تمیز کردن برای برق انداختن آینه و شیشه، بهتر است روی یک نقطه کوچک و پنهانی از یک شیشه یا آینه تست انجام دهید تا از هرگونه خسارت احتمالی جلوگیری کنید. بدون شک تمیز کردن شیشه ها، پنجره ها و آینه های خانه می تواند به زیبایی دوچندان محل زندگی تان کمک کند و این پاکیزگی حس خوبی را به شما منتقل می کند.

شرکت بی نظیرکاران ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین خدمات در زمینه تولید انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی می باشد. برای خرید هرنوع ماده پاک کننده و شوینده، لطفا با کارشناسان مجموعه بی نظیرکاران در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه