شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

Binazirkaran

معرفی بهترین شوینده سرویس بهداشتی + خرید بهترین شوینده

آنچه در این مقاله می‌خوانید
بهترین شوینده سرویس بهداشتی
معرفی بهترین شوینده سرویس بهداشتی + خرید بهترین شوینده
آنچه در این مقاله می‌خوانید

شستشوی سرویس بهداشتی و روشویی‌ها به دلیل نوع کاربری آن‌ها نیاز به نظافت منظم دارد. برای بسیاری از افراد میزان درخشندگی، شفافیت سرامیک‌ها، شیرآلات و سنگ روشویی سرویس بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین علت محصولات پاک‌کننده و شوینده سرویس بهداشتی (The best toilet bowl cleaner) متنوعی تولید و به بازار عرضه می‌گردد که این امر باعث سردرگمی بیشتر افراد در انتخاب بهترین شوینده سرویس بهداشتی می‌شود. از این رو ما در این مطلب از شرکت بی نظیر کاران سعی کردیم با معرفی بهترین شوینده سرویس بهداشتی و شوینده‌های پروبیوتیک برای منزل شما در انتخاب و خرید بهترین شوینده به شما کمک نماییم.

انواع شوینده سرویس بهداشتی

شوینده‌های سرویس بهداشتی دارای انواع و اشکال مختلفی هستند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. تعدادی از این شوینده‌ها عبارتند از:

 • مایع سفیدکننده و پاک‌کننده سرویس بهداشتی

مایع سفیدکننده سرویس بهداشتی را می‌توان یکی از شناخته شده‌ترین انواع شوینده بهداشتی معرفی کرد که دارای قدرت پاک‌کنندگی بالایی در رفع آلودگی‌ها و جرم‌ها دارد.

مایع سفیدکننده و پاک‌کننده سرویس بهداشتی

 • اسپری تمیزکننده سرویس بهداشتی

اسپری تمیزکننده سرویس بهداشتی یکی دیگر از انواع تمیزکننده‌ها و پاک‌کننده‌های سرویس بهداشتی است. از ویژگی و شاخصه‌های بارز این اسپری‌ها که باعث شده بسیاری از افراد از آن استفاده نمایند، سهولت در استفاده و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالا و فوق العاده آن است. این اسپری‌ها دارای رایحه‌های بسیار خوبی هستند که پس از استفاده در محیط سرویس بهداشتی پراکنده می‌شوند. این اسپری‌ها دارای حساسیت‌زایی بسیار کمی هستند به همین دلیل تمام افراد در هر شرایطی می‌توانند از آن‌ها استفاده نمایند.

 • مایع جرم‌گیر سرویس بهداشتی

این مایع یکی از انواع مختلف شوینده‌ها و ضدعفونی کننده‌های سرویس بهداشتی است که دارای قدرت پاک‌کنندگی و جرم‌گیری بسیار بالایی است. این مایع بسیار حساسیت‌زا بوده و بهتر است در زمان استفاده از آن از ماسک و دستکش استفاده نمایید.

شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم

شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم یکی از انواع پاک‌کننده‌ها و ضدعفونی کننده‌های سرویس‌های بهداشتی است. به جرات می‌توان این محصول را به عنوان بهترین شوینده سرویس بهداشتی معرفی نمود. این شوینده برای افرادی که دارای حساسیت بسیار بالایی در نظافت و بهداشت سرویس‌های بهداشتی خود دارند بهترین گزینه است. از انواع محصولات بایو اپتیمم می‌توان به شوینده ‌های پروبیوتیک، جلا دهنده و زداینده رسوب شیرآلات بایو اپتیمم اشاره نمود.

مزایای استفاده از شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم

استفاده از شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد و مزایای خاصی که به همراه دارد بسیار زیاد است. مزایای استفاده از این شوینده سرویس بهداشتی شامل موارد زیر است:

 • استفاده از این شوینده باعث از بین بردن کلیه آلودگی‌های محیط می‌شود.
 • با نفوذ میکروارگانیسم‌های موجود در این نوع شوینده در سطوح و منافذ داخل سرویس بهداشتی عواملی که باعث ایجاد بوی نامطبوع می‌شوند را از بین می‌برند و باید گفت از این طریق منشا بوی نامطبوع از بین می‌رود.
 • پاکیزگی قسمت‌های غیرقابل دسترس، از دیگر مزایای این شوینده، باقی ماندن مقداری از میکروارگانیسم‌ها بعد از آبکشی سرویس بهداشتی است که همین امر باعث پاکیزگی بیشتر این قسمت می‌شود.
 • استفاده از این محصول منحصر به فرد برای شستشوی انواع سطوح نظیر سنگ، روشویی، سرامیک، شیرآلات و … .
 • این محصول دارای اسیدیته خنثی است به همین علت استفاده از ان بر روی سطوح مختلف بلامانع بوده و آسیبی به این سطوح وارد نمی‌شود.

مزایای استفاده از شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم

انواع کاربردهای شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم

شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم به دلیل داشتن ویژگی‌ها و ساختار شیمیایی خاص خود دارای کاربردهای بسیار متنوعی هستند که در ادامه به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت. انواع کاربردهای شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم شامل موارد زیر است:

 • برای از بین بردن و کنترل بوی بد سرویس بهداشتی
 • استفاده از این شوینده برای زدودن آلودگی‌ها در منافذ مختلف
 • استفاده از این محصول به عنوان یک شوینده قوی برای ضدعفونی کردن و پاکیزه نمودن انواع سنگ‌های روشویی، سرامیک و …
 • استفاده از این شوینده به عنوان جرم‌گیر شیرآلات سرویس بهداشتی

ویژگی‌های شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم

ویژگی‌های شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم عبارتند از:

 • دارای سازگاری بالا با محیط زیست و همچنین سازگاری با پوست بدن
 • کنترل‌کننده بوی نامطبوع سرویس‌های بهداشتی
 • بدون بو و ضد حساسیت بودن
 • دارای خاصیت ضد عفونی‌کنندگی و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالا
 • عدم باقی ماندن جای لک‌ها بر روی سطوح مختلف
 • برخورداری از آنزیم‌های آمیلاز، لیپاز، پروتئاز
 • عدم نیاز به آب گرم
 • قابل استفاده برای افراد دارای مشکل تنفسی
 • برخورداری از باکتری‌های مفید

ویژگی‌های شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم

خلاصه

نظافت و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مواردی است که در سلامت و پاکیزگی محیط تاثیر بسیار زیادی دارد به همین علت میزان حساسیت برای انتخاب و خرید بهترین شوینده سرویس بهداشتی (The best toilet bowl cleaner)  بسیار زیاد است. باید گفت که از هر شوینده‌ای برای ضدعفونی کردن و شستشوی سرویس بهداشتی نمی‌توان استفاده کرد و باید محصولی را انتخاب نمود که دارای کم‌ترین میزان حساسیت‌زایی و دارای قدرت پاک‌کنندگی بالایی باشد. از این رو می‌توان از شوینده سرویس بهداشتی بایو اپتیمم به عنوان بهترین شوینده یاد کرد. شرکت بی نظیر کاران ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین خدمات در زمینه تولید انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه