شرکت بی نظیرکاران تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

Binazirkaran

درباره ما

  • /
  • درباره ما
teamwork
28 سال

سابقه درخشان

product-development
بیش از 15

محصول با کیفیت

شرکت بی نظیرکاران
تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران

شرکت بی نظیرکاران (چسب گستر سیرجان سابق) تولید کننده انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران است که در کنار همکاری با شرکتهای بین المللی نظیر Diversey، Midchem و با همراهی متخصصین و مهندسین مجرب، توانسته است هم اکنون به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های پیشتاز در صنعت مواد شوینده ، با به روز ترین فن آوری تولید بر پایه بیوتکنولوژی ،محصولاتی پیشرو در ابعاد بین المللی بر پایه زیست فن آوری تولید و به بازار عرضه کند.

این گروه صنعتی در ابتدا با هدف اولیه خودکفایی در صنعت چسب و بسته بندی در سال 1373 در ایران ثبت گردید و توانست در کمتر از سه سال به واحد پیشرو درزمینه تولید انواع چسبهای نواری بدل شده و حتی به صادرات این محصولات بپردازد. طیف وسیعی از صنایع از قبیل خودروسازی، چاپ و بسته بندی، الکترونیک و برق، کاغذ و روزنامه، هوانوردی، غذایی، هوا فضا و . . مخاطب محصولات تخصصی این شرکت بوده و هستند.

کلیدی ترین گزاره ای که سرلوحه همه ارزشهای مدیران این شرکت قرار گرفته است، این است که:

“بیایید با ایران مهربان تر باشیم”

و این ارزش مهمترین انگیزه ما در مسیر تولید محصولات بر پایه زیست فن آوری بوده است.

ما معتقدیم که با تولید شوینده ها بر پایه زیست فن آوری می توان با آب، هوا، خاک و مردم ایران مهربان تر بود.

گروه اُپتیمم ساینس با گردآوری پیشکسوتان و متخصصان حوزه ی نظافت صنعتی در بهار سال 1399 به منظور تأمین همه جانبه ی نیاز های این صنعت متولد گردید. همراهی سه شرکت بهین دانش در حوزه ی تولید انواع شوینده های صنعتی ، شیمیایی و بایو تکنولوژیک و فرپاک در حوزه ی ماشین آلات نظافت صنعتی و رنگین لعل در ترمیم و بازسازی سطوح آسیب دیده از گذشته ، این امر را تحقق بخشید. ما مفتخریم با به کارگیری ماشین آلات صحیح و شوینده های مناسب به همراه آموزش مهارت به کاربران ، سطوحی همیشه پاکیزه و همیشه سالم را به ارمغان آوریم. گروه اُپتیمم ساینس با بهره گیری از فن آوری روز دنیا ، در کنار همکاری با شرکت های به نام بین المللی نظیر Diversey , Taski , Klindex , Kevac و… و با به کارگیری دانش متخصصین و مهندسین مجرب خود ، توانسته است علاوه بر عرضه ی تجاری محصولات فوق به صورت رسمی و انحصاری به تولید انبوه این رده از محصولات نیز دست یابد. امید است با حمایت شما مشتریان ارجمند در رشد و اعتلای ایران زمین عزیزمان سربلند باشیم. پاکیزگی مکانیزه ، موثر و بدون آسیب به سطوح ، تجهیزات و محیط زیست را از ما بخواهید.
Aerobic Bacteria on Agar Plate